زیورآلات M&Y گالری از بهترین و با کیفیت ترین برندهای مطرح با طراحی مدرن و اروپایی، گردآوری شده است. فلز به کار رفته در ساخت آنها آلیاژی از روی و پلادیوم یا مس و پلادیوم بوده که با توجه به عدم به کارگیری نیکل در فرآیند ساخت آنها به عنوان زیورآلات ضد آلرژی معرفی می گردد. همچنین آبکاری طلا یا پلاتین و استفاده از کریستال های درخشان سواروسکی و … جلوه و درخشندگی خاصی به این زیورآلات بخشیده که به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت. این زیورآلات همانند بدلیجات رایج در بازار نبوده و به خودی خود و به مرور زمان دچار تغییر رنگ و کدر شدن نمی شوند.

لیکن رعایت موارد ذیل برای طول عمر بیشتر هر نوع زیورآلاتی علی الخصوص زیورآلات این گالری توصیه می گردد:

جهت جلوگیری از هرگونه تغییر رنگ و آسیب پیشنهاد می شود پس از استفاده از زیورآلات محبوب خود و در صورت تعریق زیاد، بعد از استفاده توسط یک پارچه مرطوب، تمیز و خشک شود.

استفاده طولانی مدت به ویژه در تابستان، به آبکاری زیورآلات صدمه خواهد زد بنابراین بهتر است از این زیورآلات به صورت دوره ای، مهمانی و … استفاده گردد.

همه زیورآلات در تماس با مواد شیمیایی آسیب پذیر هستند؛ مواد شوینده، عطر و ادکلن، کلر موجود در آب استخر، نمک موجود در آب دریا و … باعث آسیب رساندن به آبکاری و رنگ زیورآلات شما می شود. بنابراین بهتر است هنگام شستشو، حمام و شنا از زیورآلات خود استفاده نکنید.

جهت جلوگیری از ایجاد خط و خش و ساییده شدن زیورآلات، آنها را به صورت مجزا و در جعبه خود نگهداری کنید.